Emoční dozrávání

15. listopadu 2014 v 21:42 | Xinsy |  Témata týdne
"Moje první blogerské krůčky"


Bylo, nebylo... Kdysi dávno se jedna dvanáctiletá/třináctiletá holka zabouchla do knih. Když, už jí ten "ohraničený" příběh v knize nestačil, tak čmuchala dál. Hledala si obrázky, FFky a všechno možné. Pro ni, jako pro někoho, pro koho byla kniha něco smrdutého a kdo znal počítač asi jenom na kreslení, poslouchání písniček, hraní her a dělání referátů, to byla celkem změna. Nacházela weby, které si vytvářeli stejní pomatenci, jako byla ona. A pak dostala ten zatraceně špatný nápad - taky něco napíše, taky začne tvořit obrázky a vymýšlet si další blbosti. A tak vznikl její první blog.

Jo, za tu dobu se toho moc nezměnilo... Tak akorát, že jsem počítačový závislák, knihy pomalu uctívám a psaní nesmyslných fantas-magorií se stalo náplní mého života. Ale lhala bych, kdybych řekla, že mi to nic nedalo. Myslím, že blogy se často využívají k "emočnímu vyzrání," když se člověk vypíše je mu líp, že? Těžko říct, jestli se mi nějakému tomu emočnímu dozrávání dostává, když žiju někdo mezi internetovými sítěmi.

Blogů mi pod rukama přešlo, už několik, ale něco mi říká, že svítá na lepší časy. :D (Trochu pozitivity a naivity je potřeba pořád.) :D Jinak blog od blog.cz mám teprve něco kolem dvou týdnů a pořád teprve přicházím (a děsně pomalu) na různé "vychytávky". Jo, vypadá to tady celkem mizerně, ale nikdo neříká, že začátky jsou jednoduché, protože uznejme, že jsou sakra těžké! :D Na druhou stranu je hezké se nechávat překvapit... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama