Kvůli našim důvodům - info

2. listopadu 2014 v 18:21 | Xinsy |  Kvůli našim důvodům
http://www.ourstories.cz/gallery/kvůli%20našim%20důvodům%20-%20part%202.png
Název: Kvůli našim důvodům

Autor: Xinsy

Stav: rozepsaná

Motto: Snažila jsem se na to připravit. Vzpomínka přišla. A, přesně jak mě varovali, na něco podobného se připravit prostě nedá. (Stephenie Meyerová, Hostitel)

Počet kapitol: 20??? (dokud bude inspirace)

Varování: Povídku píšu, už asi od července a psala jsem ji, ještě než jsem dočetla celou ságu VA. Vzniklo to z toho, že jsem prostě měla dost toho Rosina trápení a chtěla jsem, aby to všechno nebylo tak složité a aby byla s někým s kých bude šťastná, bez toho, aby se se trápila kvůli Dimkovi. Dále varuji, že charaktery postav se mohou velmi lišit a Rose není zas takový drsňák jako v knihách úžasné Richelle... ;) (Holt jsem měla u psaní pár slabších chvilek...) :DD

Děj: Kapitola Dimitrij se pro Rose uzavřela, když jí s jejím kůlem v hrudi zmizel v řece. Rose dokončila školu, stala se Lissinou strážkyní, začala chodit s Adrianem a nastoupila s Lissou a Adrianem na vysokou...

Vše se zdá být zase v pořádku a Rosin život začíná dávat klidný směr, jaký si po tolika bolestech zasloužila. Tedy až na to, že pojem poklidný život, pro Rose Hathawayou prostě... neexistuje.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ketty Ketty | 14. listopadu 2014 v 18:36 | Reagovat

Tak kdepak to vázne??? :) Jsem děsně zvědavá na první kapitolu... Šup sem s ní!

2 zelvicka7 zelvicka7 | Web | 14. prosince 2014 v 18:38 | Reagovat

Našla jsem tvůj blog úplně náhodou, ale miluju VA, tak jsem si řekla, že si taky něco přečtu :-) Jdu na 1. kapitolku, zatím to vypadá slibně :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama