Můj první den na SŠ

1. září 2015 v 19:40 | Xinsy |  Deníček

Prázdnini skončili a můj den D nastal.Jen tak na úvod - (skoro) studuju Cestovní ruch.

Poslední dny prázdnin jsem se ani nijak školy nebála, což je co říct, vezmeme-li v potaz, že jsem zmatkář a nervák. Byla jsem až zvláštně klidná.

Brala jsem to jako plus.

Hned první myšlenka po probuzení byla, že prostě vstávat nebudu, že zase zavřu oči a jdu spát. Pak jsem ale vstala, jak jinak, když jsem musela. No a celou dobu jsem přemýšlela jenom o tom, jak píšu tenhle článek. Samozřejmě jsem ale všechny "inteligentní" věty zapomněla.

Jelikož nám škola první den krásně začínala - až v půl deváté (normálně v půl osmé), tak byl autobus skoro prázdný (těch cca pět lidiček vynechat nemůžu), protože ostatní jeli dřív. Pohodička.

Byla jsem vážně klidná, takhle klidná jsem nebyla snad nikdy. Bála jsem se, že se budu zase hrozně bát, budu mít křeče do břicha, nebudu moct mluvit - nic z toho se nestalo. Dokonce jsem ani neudělala nic trapnýho (tedy o ničem nevím), pokud nepočítáme, že jsem řidiči autobusu cpala místo peněz studentskou kartičku a peníze si chtěla zastrčit zpátky do peněženky, ale to se stane někdy každýmu, ne? :)

Přeskočme bloudění všemi možnými uličkami než jsme s mamkou konečně došly k cíli. Takže už se vidím, jak zítra půjdu sama a ztratím se, protože si cestu z toho bludiště vůbec nepamatuju... Jo, to bude fajn.

Jak jsem psala výše, tak jsem se celou dobu těšila na tento článek. Je fajn mít dobrý námět o čem psát, jenže... Cestou domů, když jsem neměla nic na práci, jsem o tom všem přemýšlela a chuť mě na všechno přešla (a přesto tu teď ten článek píšu).

Nebudu se tu teď rozepisovat o spolužačkách (všechno jsme holky), učitelých (protože ještě nikoho pořádně neznám), ale musím říct, že mám ze spolužáků rozporuplné pocity...

No ale, přeci jenom, neměla bych soudit knihu podle obalu a dát tomu čas.

Doufám, že to bude v pohodě. Vážně bych si to moc přála... Ale bojím se. Uvidíme zítra.

Mějte se fajn!

Podobné články:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ketty Ketty | Web | 3. září 2015 v 21:25 | Reagovat

Pevně věřím, že to bude dobrý! Aspoň jednu kámošku si tam určitě najdeš! Držím palce a dej tomu čas...

2 Xinsy Xinsy | Web | 7. září 2015 v 11:08 | Reagovat

[1]: Mockrát děkuji za komentík. Měla jsi pravdu, chtělo to čas a dokonce ani ne moc času. :-D Už mám kamarádky dokonce dvě. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama